Agroetanols styrelse

Per Olof Nyman, per.olof.nyman@lantmannen.com

Bengt-Olov Gunnarson, bengt-olov.gunnarson@lantmannen.com

Måns Reventberg, mans@wargardaherrgard.se

Magnus Carlman, magnus.carlman@g.lrf.se    

Jacob Bennet, jacob@slattang.se

Carl Adam Samuelsson, carladam.samuelsson@fastighetsbyran.se

Lars Karlsson, lars.x.karlsson@lantmannen.com

Jana Thomas, jana.thomas@lantmannen.com

  

 




Dela:  
 
Tipsa en vän
Din kommentar har skickats. Ett fel inträffade. Försök igen senare Stäng
Kontakta oss
Ditt meddelande har skickats Ett fel inträffade. Försök igen senare Stäng