Kontakt

Organisationsnummer 556028-0611
Fax + 46 (0)11 18 72 87

Martin Engström, Affärschef, försäljning etanol
Tel +46 10 556 14 52
Mobil +46 73 362 72 48
martin.engstrom@lantmannen.com 

Jan-Erik Andersson, Försäljning etanolprodukter
Tel +46 10 556 14 35
Mobil +46 70 575 61 79
jan-erik.andersson@lantmannen.com 

Elisabeth Erichsen, Försäljning foderprodukter
Tel +46 10 556 14 47
Mobil +46 70 246 59 87
elisabeth.erichsen@lantmannen.com 

Robert Roos, Råvaruanskaffning, ej spannmål
Tel +46 10 556 55 21
Mobil +46 72 535 04 98
robert.roos@lantmannen.com

 

Carl von Schantz, Tf VD
Tel +46 10 556 09 97
Mobil -46 76 135 86 88
carl.von.schantz@lantmannen.com

Peter Nimrodsson, Platschef
Tel +46 10 55614 37
Mobil +46 70 652 98 72
peter.nimrodsson@lantmannen.com

Sandra Halldin, Chef kvalitet, hälsa, miljö och säkerhet
Tel +46 10 556 14 71
Mobil +46 703 88 12 30
sandra.halldin@lantmannen.com

Andreas Gundberg, Utvecklingschef, innovation
Tel +46 10 556 14 38
Mobil +46 70 618 52 07                                                                                  andreas.gundberg@lantmannen.com 

Nicklas Green, Inköpare (ej spannmål)
Tel +46 10 556 14 43
Mobil +46 76 767 52 11
nicklas.green@lantmannen.com

Fredrik Hahn, Ekonomichef
Tel +46 10 556 14 83
Mobil +46 70 607 43 74
fredrik.hahn@lantmannen.com

Kontrollrummet
Tel + 46 10 556 15 18

Dela:  
 
Tipsa en vän
Din kommentar har skickats. Ett fel inträffade. Försök igen senare Stäng
Kontakta oss
Ditt meddelande har skickats Ett fel inträffade. Försök igen senare Stäng