Contact

Registration number 556028-0611
Fax + 46 (0)11 18 72 87

Martin Engström, Business Manager, sales ethanol
Phone +46 10 556 14 52
Mobile +4670 210 1664
martin.engstrom@lantmannen.com

Elisabeth Erichsen, Sales, feed
Phone +46 10 556 14 47
Mobile +46 70 246 5987
elisabeth.erichsen@lantmannen.com 

Robert Roos, Sourcing, not grain
Tel +46 10 556 55 21
Mobil +46 72 535 04 98
robert.roos@lantmannen.com

 

Carl von Schantz, Managing Director (acting)
Phone +46 10 556 09 97
Mobile +46 76 135 86 88
carl.von.schantz@lantmannen.com

Peter Nimrodsson, Plant Manager
Phone +46 10 556 14 37
Mobile +46 70 652 98 72
peter.nimrodsson@lantmannen.com

Jan-Erik Andersson, Mgr Quality, Health, Environment &Security
Phone +46 10 556 14 35
Mobile +46 70 575 61 79
jan-erik.andersson@lantmannen.com 

Andreas Gundberg, Innovation Manager
Phone +46 10 556 14 38
Mobile +46 70 618 52 07
andreas.gundberg@lantmannen.com  

Nicklas Green, Purchase (not grain)
Phone +46 10 556 14 43
Mobile +46 76 7675 211
nicklas.green@lantmannen.com

Fredrik Hahn, Financial Manager
Phone +46 10 556 14 83
Mobile +46 70 607 43 74
birgitta.wicksell@lantmannen.com

Control Room
Phone +46 10 556 15 18 

Share:  
 
Tell a friend
Din kommentar har skickats. Ett fel inträffade. Försök igen senare Close
Contact us
Ditt meddelande har skickats Ett fel inträffade. Försök igen senare Close